درباره ما۱۳۹۸-۶-۳۱ ۱۷:۵۹:۳۳ +۰۰:۰۰

موسسه شکوفا

برگزار کننده کلاس های چرتکه ذهن نو

“ذهن نو” به شماره ثبت ۳۷۱۱۳ موسسه ای است كه در زمینه اراِئه خدمات آموزشی همچون آموزش محاسبات ذهنی با چرتكه فعالیت دارد. بنیانگذار این موسسه از سال ۱۳۹۱ ،  به صورت رسمی در این صنعت فعال می باشد. این موسسه در زمینه توسعه و گسترش آموزش با چرتكه و توسعه مهارت های ذهنی مسابقات ، همایشها و نمایشگاه های مختلفی ، در داخل  و خارج از کشور برگزار نموده است.

با رشد و گسترش بازار چرتکه در ایران ، مجموعه ذهن نو تلاش بیشتری جهت توسعه داخلی اهم از ارتقاء سطح کیفی آموزش و کتب آموزشی نموده است. سیاست موسسه ذهن نو از ابتدا براساس برنامه های بلند مدت بوده و اولین نکته ای که این مجموعه  بر آن متمرکز شده ، این است که مخاطبانش از یک مجموعه آموزشی خلاق و پیشرو ، چه انتظاراتی دارند؟ و چه راهکارهایی جهت برآورده سازی این انتظارات وجود دارد؟

ذهن نو با توجه به چشم انداز در نظر گرفته شده ، در صدد ایجاد دید نو ، فکر نو و راهی نو برای مخاطبان خود بوده تا بتواند با تشکیل ساختاری پویا از داخل و از منظر بیرونی ، انتخاب شایسته و قابل اعتماد برای مردم و فرزندان برومند این سرزمین باشد. ذهن نو با برگزیدن  نمایندگانی فرهیخته و همکاری شایسته مراکز علمی و آموزشی ، در سراسر کشور تا کنون توانسته در گستره ملی ، تعداد زیادی از کودکان را در این سیستم آموزشی توانمند سازد.

 تیم مدیریتی ذهن نو با بکار گیری تجربه ، خلاقیت و نو آوری  نیروهای متخصص و متعهد خود ، همچنین بهره بردن از تجربیات ملل مختلف در زمینه آموزش محاسبات ذهنی بر پایه چرتکه ، توانسته است با ارائه روزآمدترین و بهترین راه حلها و ارزش آفرینی بیشتر برای کودکان و مخاطبان ، خدمات ممتاز و تخصصی  را در ساختار آموزشی چرتکه ارائه دهد.

پرسنل موسسه

خانم لیلا کاشفی
خانم لیلا کاشفیمدیر موسسه شکوفا
آقای عباس حسینی
آقای عباس حسینینماینده ذهن نو
خانم سوگند بوستانی
خانم سوگند بوستانیمدیر داخلی
آقای صابر معتمدی
آقای صابر معتمدیمدیر دیجیتال مارکتینگ
0
تعداد شعب
0
اساتید
0
دوره های آموزشی
0
دانش آموزان

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

تلفن: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

فکس: 458 761-9562

وبسایت: ThemeFusion

نوشته‌های تازه