دوره های آموزشی۱۳۹۸-۱-۲۱ ۱۱:۲۲:۰۶ +۰۰:۰۰

دوره های آموزشی موسسه شکوفا

چرتکه

انجام چهار عمل اصلی ریاضی , جذر و اعشار به صورت سریع و ذهنی به منظور افزایش مهارت به کارگیری و عینیت بخشیدن به عملیات ریاضی در مراحل مختلف آموزش. تقویت حافظه , تمرکز حواس و خلاق شدن ذهن است.
کلاس های چرتکه
ثبت نام

رباتیک

علم مرتبط با طراحی , ساخت و اصول کلی و کاربردی ربات ها همراه با فناوری ماشین های قابل برنامه ریزی با کاربردهای عمومی می باشد که باعث ایجاد خلاقیت و شکوفایی استعداد ها در تلفیق کار علمی و تئوری می باشد.
کلاس های رباتیک
مطالب بیشتر…

لیوان چینی

در این آموزش هدف به کارگیری هر دو نیم کره ی مغز می باشد که همراه با رشد روانی مغز بالانس بیشتری از ترکیب هر دو قسمت مغز ایجاد می کند و باعث همکاری بین دست , چشم , عصب و عضله می شود.
کلاس های رباتیک
مطالب بیشتر…

تقویتی

کلاس های تقویتی این فرصت را برای کودکان بوجود می آورد که بتوانند در محیطی تخصصی و دوستانه ضعف های درسی خود را توسط اساتید برتر آموزش و پرورش برطرف نمایند و در تمام زمینه های درسی به تمرین بپردازند.
لاس های تقویتی
ثبت نام

برنامه نویسی

برنامه نویسی برای کودکان از دو جهت مفید است: اول توانمندی در حل مسائل به صورت منطقی و دوم تضمین آینده شغلی. آموزش برنامه نویسی به کودکان جز مهترین اهداف آموزشی کشور های پیشرفته می باشد.
کلاس های برنامه نویسی کودکان
ثبت نام

مکعب روبیک

مکعب روبیک به عنوان پازل مکانیکی است که شخص را وادار به فعالیت های ذهنی برای حل مساله نموده و با توجه به سبک های مختلف یادگیری دست ورزی و تعامل با محیط و ابزاری متفاوت فراهم می نماید.
کلاس های مکعب روبیک
ثبت نام

این یک ابزارک سفارشی است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

تلفن: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

فکس: 458 761-9562

وبسایت: ThemeFusion

نوشته‌های تازه